Neumy

Jak se jmenuje nemoc, kdy člověk něco udělá, ale později o tom vůbec neví?

Myslím tím, když třeba člověk někoho zavraždí, ale nakonec o tom vůbec neví. Nedávno jsem to viděla v TV, ale nevím jak se to nazývá. Píšu detektivku do školy (ještě k tomu v anglickém jazyce) a hodně by se mi to hodilo. :) Předem díky za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Takových nemocí může být celá řada. Co třeba schizofrenie?

Další odpovědi
zjentek

skleróza, tzv. hosip :o

anonym

Okno neboli Windows!

pusinka50

Může to být některá forma psychózy, kdy člověk může trpět různými bludy a halucinacemi. Těžší forma schizofrenie to může být také.

Zbynas

Případně alzheimer? I když to nebude asi zrovna toto. Typnul bych třeba náměsíčnost? :)
Doplňuji:
*tipnul

msi

náměsíčnost

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.