bobánek

Jak se jmenuje nejvišší hora v bývalem Ceskoslovensku?

Nejlepší odpověď
annas

Mladý muži, zadej otázku do vyhledávače. Když otázku napíšeš do Google místo do Odpovědí, objeví se výsledek hned a nemusíš čekat.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=Nej­vy%c5%a1%c5%a1%c3%ad+ho­ra+v+b%c3%bdval%c3%a9m+%­c4%8ceskosloven­sku#q=Nejvy%C5%A1%C5%­A1%C3%AD+hora+v+b%C3%BD­val%C3%A9m+%C4%8Ces­koslovensku&hl=cs&rl­z=1T4GGLL_enCZ387&prmd=i­v&ei=TQq4TIu2MtGgOq­KtyPcM&start=10&sa=N&fp­=5f24810a2f02a­ed4

Další odpovědi
skorcovaz

Vysoký se píše s tvrdým „Y“ po „V“..
Byl to jinak Gerlachovský štít – 2655 m na Slovensku, ve Vysokých Tatrách.

Zdroj: Učivo prvního stupně ZŠ