verka

Jak se jmenuje největší orel v naší přírodě?

Nejlepší odpověď
quentos

orel mořský; byl vyhuben lovci, ale za posledních 30 let se do naší přírody zas vrací. Viz zdroj

(tedy pokud tím „v naší“ myslíte „v přírodě ČR“)

Zdroj: www.desop.cz/in­dex.php?view=ar­ticle&id=267:1­20510-orel-mosky&option=com_con­tent&Itemid=108

Další odpovědi
anonym

Miroslavst

panenka

Orel mořský (Haliaeetus albicilla) je největší dravec vyskytující se v Česku a zároveň největší evropský orel, rozpětí křídel dosahuje až 2,5 m. Létá s nataženými ručními letkami křídel.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­bor:Seeadler-flug.jpg

Miroslavst

Quentosi hoe dit gebruik kan word om 'n Marine, as ons die see?

verka

Koukám, že jazyky tě neopustili. Dnes jsem komunikovala se skupinou Japonců a perfektně jsem se domluvila…uměli česky!
Jó a mořskej to nemůže být, když moře nemáme.

quentos

ale může; kde je psáno, že orel mořský žije jenom u moře? Když ho našla nezávisle i Panenka v jiném zdroji, asi to nebude náhoda