Jádrohlod

Jak se jmenuje kniha o Solvejze?

Nemohu vzpomenout ,asi Solvejžina píseň...... , ale nevím určitě. Tak abych nehledal špatně.Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji moc , již jsem ji i sehnal a pod stromečkem někomu (konkrétnímu) udělá radost. I Vám přeji pod stromečkem nějaké podobné překvapení.

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Solvejžina píseň / Solveigi laulu
Autor: Lassi Sinkkonen

Příběh děvčete vyrůstajícího v rozháraných rodinných poměrech na periferii Helsinek. Jedinou útěchou a oporou ve světě ústrků, bití a nadávek nachází dívka u své babičky, laskavé a moudré ženy z lidu, která nahrazuje Solvejze matku, podporuje její touhu po opravdové lásce a pomáhá jí nalézt cestu za vlastním životem.

http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/solvejzina-pisen-120089

annas

Děkuji za přání. I vám přeji jen to hezké:=))