kikuška007

Jak se jmenuje kavárna v Olomouci v národním domě?

Která byla dočasně uzavřena pro nedostatek peněz.

Nejlepší odpověď
annas

Nově obnovená kavárna Národní dům (současně uzavřená) byla vyhlášená nejhorší kavárnou v centru města, pokud jde o obsluhu i kvalitu nápojů či drobného občerstvení.

I když majitelé měli snahu navázat na minulé tradice, nějak se jim to nepovedlo. Národní dům býval reprezentační objekt s hotelem, restaurací, kavárnou, společenskými místnostmi. Konaly se zde schůze, přednášky, koncerty, plesy a další akce. Pamatuji si ze svého mládí – taneční hodiny, plesy …

Další odpovědi
Damiana

Myslím, že přímo Kavárna Národní dům.