einstein

Jak se jmenuje jedna Španělská zbraň?

Zdravím,hledám název nože/ mačety. Kamarád vykoval nůž dlouhý cca 50cm s tím, že to je zbraň která se jmenuje „Narak“ nebo nějak podobně a pochází to z španělštiny. Je to poměrně masivní srp (ostří na vnitřní straně), ale neni zas tak hodně prohnutý. Věděli by jste někdo jak se tato zbraň jmenuje? Mě se ji vygooglit nepodařilo.
Děkuji

Odpovědi
vlk samotař

https://www.go­ogle.cz/search?q=Sic­kle&espv=2&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=6XhrVLJfwf­g6nraBkAM&ved=0CDUQ­sAQ&biw=1120&bih=617