kathy20

Jak se jmenuje jeden film?

Ahoj! Potřebovala bych zjistit, jak se jmenuje jeden film… Byl v televizi asi v roce 2005 nebo tak nějak. Byl v něm bílý malý pes, jeho majitel byl malý kluk, který jel s tetičkou na nějaký výlet (myslím že do zábavného parku). Pak tam byly dva zločinci, kteří hledali tohoto psa. Pak tam byla nějaká honička ve skladu… Děkuji moc za odpovědi :)

Odpovědi
Cameronová

Polož tuto otázku na forum na csfd.cz. Tam to budou vědět určitě.