kacka_jelin

Jak se jmenuje italská houstička s parmazánem a česnekem?

Je hodně mastná. Má velikost a tvar cca jako vdolek. Prodávala se v italském fast foodu, který se již zrušil, byl např: v Metropoli Smíchov.

quentos: děkuji za odpověď :) , ale bruschettu jsem na mysli neměla. (ani foccaciu)

Nejlepší odpověď
quentos

Možná máte na mysli bruschettu…? Ta je sice větší, než popisujete, a většinou mívá rajčatový základ, ale existuje mnoho jejích variací. Bývá z pizzového těsta a dát si na ni můžete prakticky všelicos, takže i parmazán a česnek…

Další odpovědi
Shef

Tak, jak to popisujete, mě napadá jedině Panini :)