Denise

Jak se jmenuje hudba z Buffy, přemožitelka upírů díl 5×18 ?

Ráda bych zjistila, jak se jmenuje píseň/melodie v pozadí, kdy je Buffy v poušti a mluví s první přemožitelkou. Jedná se o díl Intervence/Zákrok. Děkuji za odpovědi :) Už jsem hledala snad všude. Díl je tady na této adrese. Píseň hraje v čase od 10:46 http://www.mi­lujemeserialy­.eu/products/a05x18-zakrok-intervention-/

Odpovědi
anonym

Vlož sem ten díl a napiš čas,pokusím se to identifikovat.

Angii21

Na začátku titulek hraje vždy The Offspring – The Kids Aren't Alright

ale u té sekvence, jak jsi napsala by to chtělo slyšet. Hoď jsem třeba z youtube ten díl a mrknu na to.

George5

stáhni si do telefonu shazam – ten by to měl rozpoznat