Glladdiator

Jak se jmenuje hra kde se přeskakují figurky a musí zůstat jen jedna?

Dobrý den. Potřeboval bych poradit jak se jmenuje desková hra kde je cca 45 políček na kterých jsou figurky,jen jedno políčko je prázdne. S jednou figurkou přeskakují druhou a musí zůstat jen jedna. Chtěl bych vědět název této hry a taky návod jak hrát aby zůstala jen jedna figurka? Zde zkusím nakreslit hrací pole,kde tečka znázornuje figurku na políčku. Prostřední políčku zůstava bez figurky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

no, to schéma se moc nepovedlo.
mohlo by se jednat o mlýn.

Další odpovědi
kamila44444

Tak takových her je hodně..Můžete si to zahrát i na nějakých internetových stránkách.nejedná se o hru MLÝN NEBO ŽABKY..?takových her je hodně.

pokazdejinak

to není hra, ale hlavolam a jmenuje se to solitaire (nebo hezky česky solitér)
třeba:
http://www.des­kovehry.info/pra­vidla/soliter­.htm