raika

Jak se jmenuje forma studia

kdy student absolvuje půlku studia na české fakultě a druhou na fakultě zahraniční? Týká se to doktorského studia

Nejlepší odpověď
annas

Nevím přesně. Ale existují typy doktorandského studia, které podporuje i MŠ, můžete studovat i v zahraničí. Jde o tzv. Rozvojové programy MŠ o poskytování různých stipendií, tedy Stipendijní programy a využití nadací.
Rozsáhlý článek o studiu v zahraničí a jednotlivých programech najdete na:

Zdroj: http://www.ic­m.cz/files/Stu­dium_v_zahrani­ci.pdf

Další odpovědi
pondělí

prostě začnete študovat na šeské škole a během let si najdete pokračování,pop­řípadě s podporou financí v zahraničí,v EU tento přestup je normální ,jako na jakékoliv změny v českých školách
máte to mnohdy usnadněno,patro­nátníma školama
jen ty prachy.......