Jak se jmenuje film ve kterém v českém znění hráli tihle dabéři?

Zvuk Martin Porubský. A v českém znění hráli Pavel Soukup, Zdeněk Hruška, Jolana Smyčková, Vladimír Kudla, Milan Slepička, Petr Kelnar, Josef Nedorost, Michal Michálek, Ivana Rozumová

Nejlepší odpověď
fortin

Lucien, nejobávanější z vládců klanu Likanů byl konečně zabit. Likanské hordy byly rozprášeny do větru v jediném večeru v plamenů a odvet. Jde o Underworld? Mluvili to v roce 2004.

Další odpovědi
-KaTkA-

no tak zní to jako konec kobry11 …:D