janikaq

Jak se jmenuje film, odehrávající se v blázinci kde figuruje křeslo „do temnot“?

Jedná se o film odehrávající se v bývalém blázinci. Tým kameramanů tam točí s jedním mužem,který něco provedl (už nevím co :) ) a tam se mu vrací vzpomínky a figuruje tam křeslo,na které si sedne a to ho bodne do ruky…Vím,není to extra popis,ale snad někdo bude vědět :) Děkuju za odpovědi

Odpovědi
Werwolfo

Připomíná mi to nečím Zelenou míli, ale míle to asi nebude :/