JájsemRaibek

Jak se jmenuje film o zříceném letadlu s fotbalistama v Andách?

Po 54 letech našli letadlo, které se zřítilo v Andách s fotbalovým týmem. Vím, že o tom byl natočen film, ale nevím jak se jmenoval. Víte jak se ten film jmenuje?

Nejlepší odpověď
gecco

Přežít (Alive)…
http://www.csfd­.cz/film/13214-prezit/

Další odpovědi
anonym

Pro gecco
Také jsem to chtěl napsat, ale byl jsi rychlejší.

Drap

Přežít je určitě o jiné havarii. Všichni nezahynuli. Jednalo se ragbyový tým.

marci1

Možná se pletu, ale nejedná film „Přežít“ o jiné havárii v r. 1972 ( rugbistů ). O fotbalistech asi film natočen nebyl. 🙂

gecco

Marci – máš pravdu, už jsme si to v Barbakanově otázce vyjasnili…
😉

marci1

Jo, jo, hlavně že jsi mu poradil film, který potřeboval. 🙂