NikkiD

Jak se jmenuje film o tříčlenné rodině a 2 zabijácích ?

Zaslechla jsem to ve vyvolených a zaujalo mě to :D, mělo by to být podle skutečné události o nějaké rodině, vedle nich se přestěhují nějací 2 muži a ty potom zabijí jejich malého syna atd? :/

Odpovědi
bolak

Funny Games, už to stahuju ;)

tady original > http://www.csfd­.cz/film/33745-funny-games/
tady remejk > http://www.csfd­.cz/film/224876-funny-games-usa/
Doplňuji:
Funna: co má společnýho kvalita filmu s tím, že se o něm někdo bavil?

Funna

jo když se o tom bavili ve vile, tak to musí být hodně kvalitní film…

sem netušila, že se na to vůbec někdo dívá a dokonce pozorně poslouchá…

bolak

jinak to že je to podle skutečné události teda nevím nevím :) to se nám nikolka asi trošku upískla..

NikkiD

Pardon, že jsem si na 10 minut z nudy pustila online kameru do vily a zaslechla tam příběh, který mě zaujal a ano – někdo na to opravdu občas kouká ;). Funno zvyšujte si ego laskavě někde jinde.
Co se týče té skutečné události, tak to říkali taky tam :).