dstepan1441

Jak se jmenuje film o dětech, které mají svůj úkryt, myslím, že na stromě, a dětech, které žijí v kempu?

Je to film o dětech z KEMPU a dětec (nejsem si příliš jist, zda nejsou také z kempu) která mají svůj hlavní úkryt (myslím že) na stromě v lese. Les a kemp dělí jeden RYBNÍK…Tyto děti mezi sebou „válčí“. Dělají si různé naschvály. Např: jedny střádají VOSY DO BALONKŮ a pak je po těch druhých hodí. Už jsem to viděl hodně dávno, a proto si vybavuji pouze toto. Na konci filmu ještě někdo z nich omylem ZAPÁLÍ LES.

Nevím, z kterého je to roku, ale je to asi v rozmezí 1980 – 2008.
Žánr je spíš: DOBRODRUŽNÝ, (KOMEDIE)…
Film je barevný, hrají kluci i holky.

Pište prosím návrhy.

Díky za pomoc.
Doplňuji:
Tyto filmy to nejsou: Pán Much, Knoflíková válka, Děti z Bullerbynu, Děti z ostrova pokladů

Odpovědi
Pavel Kohán

To si pamatuji! :D Vyděl jsem to asi před 10 lety v televizi. Ale to byl snad nějaký béčkový americký film, kterých vzniklo v tu dobu tucet. Pamatuji si že do těch balonků s včelami dávali žárovky (bez skleněný baňky) a celý to ovládaly dálkovým ovládačem. Ale jak se ten film jmenoval bych sám chtěl vědět..

TOHLE JE MEZNÍK TVÉHO ŽIVOTA: jméno filmu-
Tajná pevnost/Hidden Fortress

http://uloz.to/xir­pPqw/tajna-pevnost-la-forteresse-suspendue-avi