dstepan1441

Jak se jmenuje film o dětech, kteří mají svůj úkryt na (myslim že)stromě, a dětmi, kteří žijí v kempu?

Je to film o dětech z KEMPU a dětech(nejsem si příliš jist, zda nejsou také z kempu) kteří mají svůj hlavní úkryt (myslím že) na stromě v lese. Les a kemp dělí jeden RYBNÍK…Tito děti mezi sebou „válčí“. Dělají si různé naschvály. Např: jedni střádají VOSY DO BALONKŮ a pak je po těch druzích hodí. Už jsem to viděl hodně dávno a proto si vybavuji pouze toto. Na konci filmu ještě někdo z nich omylem ZAPÁLÍ LES.

Nevím z jakého je to roku ale je to asi v rozmezí 1980 – 2008.
Žánr je spíš: DOBRODRUŽNÝ, (KOMEDIE)…

Pište prosím návrhy.

Díky za pomoc.
Doplňuji:
Tyto filmy to nejsou: Pán Much, Knoflíková válka, Děti z Bullerbynu, Děti z ostrova pokladů

Nejlepší odpověď
bolak

Musíš uvíst víc údajů, byl barevnej, předpokldám že hranej, dál chci vědět jaká země, kolik hlavních postav, jen kluvi nebo i holky, ve kterým městě se to odehrávalo, jestli to tam zaznělo a nějaký detaily, jestli si vzpomeneš.

Tohleto to asi nebude, viď? > http://www.csfd­.cz/film/254323-deti-z-timpelbachu/