Curiosity

Jak se jmenuje film? Horor.

..kde parta mladých lidí jede na chatu k jezeru a slaví tam narozeniny jednoho z nich.. postupně se začnou členové party ztrácet a ostatní je nacházejí různě zavražděné v chatě a jejím okolí.. nakonec zbydou jen dva.. ukáže se, že jeden z nich je vrah a ten honí toho posledního okolo stolu.. nakonec se roztáhnou shrnovací dveře a tam jsou zase všichni pohromadě živí a řvou HAPPY BIRTHDAY na toho posledního, který byl oslavenec! 😁 ..NEVÍTE?

Odpovědi
bolak

tohle? > http://www.csfd­.cz/film/254511-chata-smrti/

Naty777

Promiň, ale nevím. Rozhodně to zní jako ujetej horor a ty já ráda :D Tak se pokusím hledat. Když tak dám vědět. A nevíš z jakého je to roku? To by pomohlo. :)

Andre5000

Film jsem viděl, ale bohužel na název si už nemůžu vzpomenout.