marijánka89

Jak se jmenuje film?

Jak se jmenuje film,kde hraje ted nevim,jestli Alec Baldwin,nebo John Travolta…Jsou tři kamarádi a jednoho zavřou,protože na sebe svede všechnu vinu i za ty dva a dostane ted nevim,jestli trest smrti,nebo doživotí.Pak se tam objeví advokátka,která je přemlouvá,aby přiznali spoluvinu.Ten jeden sev tom filmu jmenuje Šerif,nebo mu tak aspon rikají.Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

nenechal se zmást falešnými nápovědami.. :) > http://www.csfd­.cz/film/15391-poprava/

briketka10

jé už se na něj těším Phoenixe miluju jupíí :))

led

Ad bolak,
všetká česť,
nenechal ste sa zmiasť, alebo možno aj nechal…
bolo to ako hľadanie pravdy, alebo nepravdy…
ale zvládol ste Leonardovú šifru a našiel Svätý Grál…