vikos

Jak se jmenuje film…?

Nemůžu si vzpomenout na název filmu a tak prosím o tip, pokud ho někdo poznáte.
Mělo by se jednat o film podle skutečnosti. Šlo o nějakého černošského úspěšného obchodníka, nebo makléře na burze, který dokázal hodně zbohatnout. Vybavuji si, že než se mu to podařilo, tak prodával nějaký lékařský přístroj, který byl ale moc drahý, moc lidí ho nechtělo a on kvůli tomu postupně přišel o ženu i o bydlení. Staral se o dítě, se kterým bydlel nakonec v různých ubytovnách pro bezdomovce a zatímco dítě spalo on se učil aby složil zkoušky ve finanční firmě.
Vím, že popis není moc ok ale je to jediné co si pamatuju a rád bych se na film znovu podíval.
Děkuji předem za tipy na film

Nejlepší odpověď
iceT

Mohlo by to být ono?
http://www.csfd­.cz/film/221903-stesti-na-dosah/

Film jsem sice neviděla,ale popis mi připadal povědomý z recence…

Další odpovědi
anonym

Trochu to připomíná Milionář z chatrče.
Ale ten vlastně zbohatl televizní výhrou.

casey

To vypada zajimave. Asi se na nej taky podivam. Dik za tip.