??

Jak se jmenuje film, v němž dvě děti najdou hru na půdě, hodí kostkou a něco se změní?

2 děti, nevím, jestli to jsou děti najdou hru na půdě, která asi bubnuje, hoděj kostkou a něco se změní, o několik let později to najdou další 2 děti a musejí najít ty který hodili kostkou jako první, ale oni už jsou dospělí ty první děti a musejí dohrát hru, kde jim jde trochu o život když to dohrajou, tak ty druhý 2 děti vše zapomenou, protože se čas vrátí k těm prvním dětem a ty druhý eště nebyly na světě.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jumanji.