Vanda6

Jak se jmenuje film, Chlápek předstíral, že je na vozíku (už nevím proč) a touhle cestou si našel ženu?

Chlápek předstíral, že je na vozíku (už nevím proč) a touhle cestou si našel ženu, dlouho se mu to dařilo, ale nakonec se to proflákne a ona se s ním rozejde. Ten muž je myslím doktor a na nějaké konferenci ke konci filmu se postaví a to je ten moment, kdy se to prozradí. Ale určitě se na konec dají zase dohromady. Je to myslím romantická komedie, ale už si vůbec nevzpomenu, kdo tam hraje.

Odpovědi
Banán88

wo is Fred? (kde je Fred?) .. jediny film ktery si s podobnou tematikou pamatuji.. asi nepomohu, ale zkusil jsem to :)