zuzana3

Jak se jmenuje film?

Jak se jmenuje film, kde hlavní hrdina chodí k psychologovi a na konci filmu se zjistí, že dotyčnému se utopil bratr a on má trauma z toho, že mu nemohl pomoci. Psycholog ho do té vzpomínky dostane a říká něco jako „nešlo to; už jsem neměl sílu…“ apod. A hrdina si uvědomí, že to opravdu není jeho vina. Myslela jsem, že tak končí Dobrý Will Hunting, ale podle všeho ne. Děkuju.
Doplňuji:
P.S.: Nevím, proč se nemůžu zbavit dojmu, že ten psychiatr/ psycholog byl právě Robin Williams.

Nejlepší odpověď
ratava

Obyčejní lidé /Ordinary people ?
R. Williams tam sice nehraje, ale… třeba to je ono…

http://www.csfd­.cz/film/7601-obycejni-lide/