Eliiis

Jak se jmenuje autor a ilustrátor knížky Ovečka Shaun

potřebuju to co nejrychleji !

Nejlepší odpověď
quentos

napsala Brenda Apsley, ilustroval Graham Wise.

Když to potřebuješ vědět co nejrychleji, proč si to nevygooglíš?

Zdroj: http://www.kni­hovna.kvary.cz/cs/pro-navstevniky/novinky-v-knihovnim-fondu/detske-oddeleni-knihy/novinky-detske-oddeleni-prosinec-ii-2008.html

Další odpovědi
1popelka1

Tak nejrychlejší bude, když si v Souborném katalogu napíšeš do vyhledávače Ovečka Shaun (v názvu) a vyjedete ti výsledek.
Než bych to zkopírovala, tak už to budeš mít rychleji ty.

Souborný katalog : http://aleph.nkp­.cz/F/N9QB68FQL6EB­DKLM4CF3A3KUJ­FG5SNRS1PF87K6I9LUX2TD3HQ-07810?func=fi­le&file_name=find-b&local_base=SKC

1popelka1

Quentosi, když už jsi napsal odkaz, nemusel si napsat výsledek… neodporuješ si tak? Na jednu stranu ji vytýkáš, že je pohodlná vyhledávat a pak ji strčíš výsledek přímo pod nos…

quentos

Ty seš chytrá jak rádio, a cos uďála ty? Totéž. Mně je to ukradený, nic nikomu nevytýkám, jen jsem se nad tím dovolil podivit.

1popelka1

Já ji autora a ilustrátora nenapsala, jen jsem ji navedla, kde odpověď najde.