Shuffle

Jak se jmenuje aquapark…?

Kdysi jsem našla článek nějakém největším aquaparku na světě (krytý), kde jsme mohli jet po skluzavce zdola nahoru nebo tam taky byla nějaká atrakce s mlhou a spoustu dalších atrakcích. Tuším, že v Německu, ale nejsem si jistá. Nevíte někdo o tomhle aquaparku něco?
Díky.

Odpovědi
Veri

Tropical Islands… v Krausnicku poblíž Berlína
„Hala“ ve které aquapark vybudovali byla určena na výrobu vzducholodí;)56
Doplňuji:
*56 – jen omyl:)

Kajdamajda

Nekoukala jsi se včera níhodou na výměnu manželek?? Jeden pár je do Tropical Islands- ano je v Německu :))