leonessa

Jak se jmenuje aplikace pro Android, kde si můžete 3D prohlížet vesmír?

Kamarád měl sice takovou aplikaci v Iphonu, ale určitě musí být i něc pro Androidy. Strašně se mi to líbilo, protože podle světové strany a určení polohy se mu na displayi objevily souhvězdí, které nad byly, a to i jak ve dne, tak v noci. Nevíte jak se jmenuje nebo nemáte někdo takovou aplikaci?

Odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
můžete zkusit třeba Google Sky Map.
Martina

DDarent

Ale pro jaký android??? A jaký mobil???
Android 1.6
Android 2.0
Android 2.2/ Froyo
Android 2.3/ Gingerbread
Android 3.0/1/ honeycomb (pouze u tableů)

RomanP

pro DDarent
Fakt výborná odpověď, ty jsi zralý na návštěvu lékaře s diagnózou Androismus Smatrphonus