roxy52

Jak se jmenuje aplikace, v níž musíte třeba vypočítat těžkou úlohu, než začnete vytáčet číslo volaného?

Aby nešlo hned volat.

Vyberete si z kontaktů jméno, ale než se začne vytáčet, musíte třeba vypočítat matematický úkol. Je to ochrana proti tomu, když budete popíjet, tak abyste třeba ve vzteku nevolali svému šéfovi apod.

Nejlepší odpověď
Awe

Tak to ti nezávidím to tvoje „posezení na pivku“ :D já maximálně volal své EX, na nikoho z práce raději číslo nemám