Damiana

Jak se jmenuje animovaný, hororový kuplet, interpretovaný Milošem Kopeckým?

Hledám jeden starší český animovaný kuplet. Byl to hororový příběh o synovi, kterého zavraždili jeho rodiče, protože ho nepoznali. Nezapomenutelně ho podal Miloš Kopecký. Vzpomenete si na název? Nebo rovnou odkaz? Díky.
Doplňuji:
Ad ratava: Je to ono! Moc děkuji.:-)

Nejlepší odpověď
ratava

Tak nevím, zda jsem hledala dobře, ale
http://www.csfd­.cz/film/158874-jsouc-na-rece-mlynar-jeden/

Tak snad je to ono…

ahold

Dívala jsem se na ten odkaz. Bezva. Dá se někde zkouknout ten film? Poraďte-díky 🙂