Jak se jmenuje aktualizace počítače při níž se vrátí počítač do určitého datumu?

Ahoj.Potřebovala bych zjistit jak se jmenuje aktualizace nebo restartování počítače při níž se počítač vrátí do stavu ve kterém byl před pár dny?
Potřebovala bych to co nejrychleji....Potřebuji to hlavně kvůli ploše...
Prosím ještě mi kdyžtak napište kde to najdu tu aktualizaci nebo jak se to jmenuje,prosím.Potřebovala bych to vědět děkuji.
P.S.Mohu si nastavit do jakého datumu se chci vrátit?Kdyžtak prosím návod...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nástroj Obnovení systému pomáhá při obnovení systémových souborů v počítači do stavu, ve kterém se nacházely dříve.

Jak postupovat se dovíte v odkazu.
http://windows.microsoft.com/…

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

Hlada

Obnovení systému je pouze obnovení systému, jak název napovídá. Není to vrácení celého počítače! To je možné jen ze zálohy. Výhodou bodů obnovení je to, že se neúspěčný pokus dá vrátit.

Zlatý

mosoj

Ano, je to tak jak se zde píše, ale pouze za jednoho předpokladu. Ž e před tím nebyla vypnuta tvorba bodů obnovení !!!!!

Zlatý

annas

Ad mosoj, Vy jste mně to kdysi poradil, už nevím přesně z jakého důvodu. Už jsem několikrát využila. Ale o vypnutí samozřejmě víc nevím.

Zlatý

mosoj

Já jsem o tom v té době také nevěděl ( že se to dá vypnout).
Ale po přeinstalaci systému mně to ajťák nezapl a já jsem se chtěl vrátit a bohužel ....
Takže na to raději upozorňuji.

Zlatý

zjentek

tento počítač- vlastnosti- obnovení systému- vypnout nástroj obnovení systému na všech jednotkách- použít- ok ,)

Zlatý

zjentek

..a už to víte ,)

Zlatý

zjentek

je to "obnovení předchozího stavu počítače za použití konkrétního bodu obnovení"

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.