mosoj

Jak se jmenuje ............ ?

Jak se jmenuje tato květina ?

http://picasa­web.google.com/mo­soj3/Kvetiny02?au­thkey=Gv1sRgCI­Le-tv1vo6P8wE&fe­at=directlink

Nejlepší odpověď
atriplex

Je to náprstník neboli digitalis. Krásná dvouletá zahradní kytka, která je ovšem jedovatá (ale kdo by ji jedl). Hlavním opylovačem je čmelák, aproto jsou na spodní části trubky ty puntíky – je to taková přistávací dráha.
P.S. Semena se snadno koupí v obchodě.

Další odpovědi
panenka

Řekla bych že jsou to nějaké zvonečky