Kroupič

Jak se jmenovala restaurace, kde bylo v pondělí 22.10. natáčeno ANO ŠÉFE! kam vzal Zdeněk na ukázku toho majitel?

Nějaká rybí restaurace . . .
Doplňuji:
Nééé to byla ta restaurace, kde se to natáčelo, já myslím, tu, kam vzal Pohlreich toho chlapa z té bašty, aby viděl jak se to dělá v pořádné profesionální rybí restauraci. Jak k nim přišel ten pán s tím velikým tácem plných čerstvých ryb tak tu myslím.

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to restaurace Rybí trh v Praze (kousek od Ungeltu). Jestli ji hodláš vyzkoušet, z osobní zkušenosti doporučuji atlantského halibuta, ropušnici (grilovanou) a vynikajícně připraveného humra. 🙂
http://www.ry­bitrh.cz/

Další odpovědi
anonym

Tak na to si počkám, jestli někdo odpoví! Vrtá mi to hlavou už od pondělka. Ještě jsem nezačala pátrat, uvidím až jak to dopadne tady :))

Alesh

Rybářská bašta

M.

Rybářská bašta? To jediné mě napadá, když říkáš rybí..

hanulka11

já myslím, že tento díl se natáčí v Bavorsku – majitel pochází od nás , ale prý už zapomněl vařit …vysílat se to bude zítra

anonym

ad Damiana- doufala jsem, že ty to budeš vědět! :))

Damiana

To víš, mlsnej člověk se jen tak neztratí…:-)