annajasmina

jak se jmenoval odbojový časopis, založení T. G. M., jehož první číslo vyšlo v srpnu 1915?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.vhu­.cz/wp-content/upload­s/2013/01/28.-%C5%99%C3%ADjen-1918.pdf

Ahoj holky a kluci,
právě držíte v ruce pracovní list k tématu „28. fiíjen 1918“. Do tohoto listu si zapisujte
odpovědi, které najdete ve vitrínách expozice „1. světová válka 1914 – 1918“.

Jedna z otázek Jak se jmenoval odbojový časopis, založený T. G. M., jehož první číslo vyšlo v srpnu 1915?

annas

Někdy pro příště. O časopise se uvádí málo, navíc také různé názvy. Naše samostatnost, Československá samostatnost, zkráceně Samostatnost.

S T. G. M. spolupracoval Ing. Miroslav Plesinger-Božinov.