Minas

Jak se jmenoval film o jistém detektivovi ?

Zdravím asi před rokem jsem viděl jistý film o detektivovy který odhadnul hne dpřičinu smrti a byl hrozně opratrný nevím jestli si vzpomnám dobře, ale hrál ho asi Ben Stiler prostě ten detektiv se sprchvoal přivázanej lanem a na protiskluzové desce aby nespadl při sprchování protože by se zabil teda si to myslel

Nejlepší odpověď
tomvot99

S filmem ti přesně neporadím, ale navštiv csfd.cz, vyhledej herce a podívej se na jeho filmografii

Další odpovědi
pokazdejinak

:) zajímavý popis filmu, ale u Bena Stilera ho nenajdeš… hlavní mužskou roli pojišťovacího vyšetřovatele hrál Joseph Fiennes a jedná se o film Darwinovy ceny :D

http://www.csfd­.cz/film/221283-darwinovy-ceny/