LůcaDůcaPůca

jak se jmenoval film o dvou mužích?

dobrý den, nevíte jak se jmenuje film, kde byli dva muži v hlavních rolích, jeden tlustý, tmavovlasý vousatý a druhý hubenější světlovlasý, a myslím že něco vyšetřovali. je to starší film a opravdu hodně známý, dávali ho často v televizi.

Nejlepší odpověď
cochee

Podle popisu těch dvou bych soudil, že jde o známou dvojici Bud Spencer + Terence Hill, filmy, kde hráli poldy, byly Superpolicajti z Miami a Dva výtečníci (možná i jiné, na tyto dva filmy si vzpomínám).

Další odpovědi
mosoj

O dvou nevím, ale o třech ano. Dlouhý , Široký a Bystrozraký .

maistrdc

Není to italskej film ?