uccello

Jak se jmenoval film a konkrétní herec/neherec?

Kdysi jsem viděl český film, nejspíš komedii, ve které hrál hodně vysoký chlápek. Měl snad 2,40m. Vzpomínám si jen na scénu, kdy ho vezli v nějakém autě a on čouhal ze střechy nebo scénu, kdy šel parkem takovou pomalou, kolébavou chůzí a kolem něj pár lidí, kteří mu sahali po lokty. Nevím, zda to byl herec nebo amatér, ale nemůžu nějak vypátrat, co to bylo za film.
Pro marci1: Zapomněl jsem dodat, že film byl asi z 80.-90.let.

Odpovědi
marci1

Máš na mysli film „Hodinu nevíš“, ve kterém hrál nejvyšší člověk ČR Tomáš Pustina ? Hrál jednoho z pacientů psychiatrické léčebny, v podstatě sám sebe – obra. 🙂

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/223-vs-102-obrazem-nejvyssi-cech-se-setkal-s-nejmensi-ceskou-pkk-/zajimavosti.as­px?c=A100422_1373298_za­jimavosti_ved