Petr__

Jak se jí banán?

Dá se jíst i po tmě?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Po tmě přijde většinou světlo,takže ten banán,když ho budeš jíst, navíc ještě uvidíš!

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě . A ne jemom po tmě, ale můžeš mít i zacpané uši.

zjentek

bez slupky a musíš žvejkat, jako třeba když jíš kiwi a nebo mango..
..gecco, neblbni, buď zase normální chlape, nebo už sem nepřijdu

ponovotny

  • banán patří mezi unikátní ovoce které dokáže tělem procházet i opačnou cestou jako jiná potrava což je vynikající prostředek k učinému pročištění organismu

nejlépe tedy je banán vložit do řiti a vyčkat než ho ústy vyloučíš

  • po tmě se jistě jíst dá, ale chce to již určitou zručnost aby sis nezamazal peřinu

lota

Jak se jí banán? Normálně. Dá se jíst i po tmě? Ano, ne jen v případě extrémní nešikovnosti.

anonym

Odpověď Gecca je myslím,že vulgární.
Banán se jí takto:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PQTo73613Wc

Tíšek99

Po tmě se jí výhradně zprostřed :D

annas

Ad gecco, dnes jsem se uklikla. přiznávám, že takové odpovědi nemusím. 🙂

anonym

Klikáš ani nevíš kam,proč mu to nenapíšeš osobně a cpeš to sem?