Avatar uživatele
denca21

Jak se jako introvert naučit mluvit i s cizími lidmi?

Zdravím, jsem introvert a mam opravdu problém mluvit s lidmi, které neznám nějak dobře. Jenže už me nebavi sedět sama v koutě a čekat na kamaradku než se z její skupiny vrátí ke mě..Chtěla bych se přidat, ale vůbec nevím, co bych si s tema lidma mela povídat..Nechci, aby to dopadlo, že tam budu jen stát a poslouchat..Mate někdo nějake rady prosim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, zzzlatokopka před 3331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud jsi introvert, tak po tom, co by ses přidala, jistě bys jen stála a poslouchala. Ale proč třeba plkat o hloupostech, když Tě to nebaví a raději jsi sama ? 25 % lidí jsou introverti, jsou raději sami a není na tom nic zvláštního. Introverti se dosti často vyjadřují raději písemně než ústně.Je to Tvoje vlastnost, tak proč se nutit do něčeho, s čím nebudeš spokojena a nebudeš se cítit dobře ? A že většina má povahu jinou, jsou extroverti, na to nehleď, každý je takový, jak mu to vyhovuje a jak se cítí dobře. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Buď ráda za ten dar co máš a neposlouchej zmetky,protože oni fakt nechápou…
Doplňuji:
Můj oblíbený citát : „Nedávejte psům, co je svaté. Neházejte perly před svině, nebo je nohama zašlapou, otočí se a roztrhají vás“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luxx

taky jsem to tak měla.. pak jsem šla na brigádu do Kaufu jako pokladní a tam jsem se hned naučila mluvit s cizími lidmi, protože jsem musela… od té doby nemám tenhle problém

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek