jak se hraje šipkovaná

Nejlepší odpověď
martina1

Nevím přesně jakou máte namysli hru,ale já dětem chystám stopovanou a někdo tomu šipkovaná říká.Třeba vám to pomůže.připravím několik otázek a úkolů(zazpívat písničku,natrhat nějaké druhy rostlin,udělat dřepy,vymyslet básničku apod..Buď vyrazí jedno družstvo,které označuje cestu šipkami,které dělá tím co má po ruce.Z větviček,z ka­mínků,rýhami v blátě a pod..Lístečky s úkoly se schovají pod kameny,do kmenu stromu,pod listí apod..Místo,kde je úkol se označí kolečkem na cestě s počtem kroků,které odpovídají vzdálenosti schovaného úkolu.Druhé družstvo vyrazí s papírem a najité úkoly si zapisuje a v cíly jsou zkontrolovány.Pokud najdou všechny úkoly vyhráli,pokud ne vyhrává první družstvo.Když je dětí málo,tak značím trasu sama.

Další odpovědi
anonym

http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/rekonstruk­ce/143039-vyrobte-detem-terc-na-sipkovanou-z-kousku-starych-kobercu.html

cukrar

Martina popsala šipkovanou správně, já jen dodám, že jsme hráli téměř každý měsíc. Střídali se skupinky a soutěžili, kdo bude hledač a kdo skrývač.