Jojomi

Jak se holky (modelky) stanou andílky Victoria Secret?

Moc mě baví sledovat přehlídky Victoria Secret, akorát, že když si prohlížím ty modelky, co tam chodí, tam jsem o nich nikdy neslyšela dokud se nestaly andílkem, slyšela jsem taky, že existuje soutěž, kde i obyčejné holky se tam dostanou. Nevíte, kdy se koná casting a tak? A jak si Victoria Secret vybírá modelky, to Vám oni zašlou dopis, že máte přijít na konkurz nebo jak? Moc by mě to zajímalo, jaká jsou kritéria pro přijetí k Victoria Secret, jak se tam dostala Kurková a tak. Budu moc vděčná za informace.
Děkuji moc :D

Odpovědi
KD

Ahoj, konkurzy na VS pokud vím nejsou. Ani žádné propozice či tak. VS si vybírají modelky sami. Většinou jsou to modelky či topmodelky, které byly do 18cti na přebalu Vogue. VS jim podle mého názoru dají nabídku.To, že si o nich dříve neslyšela není tím, že by modeling dřív nedělaly a už vůbec ne proto, že nebyly dobré. VS modelkám je také vždy nad 18 let. Jak jsem již napsla, tak jsou to často i topmodelky. Holky na sobě také hodně makají. Myslím si, že lidé z Victoria Secret dbají na to, aby holky nebyly anorektičky a byly zdravé. Také vím, že mají své osobní trenéry, se kterými každý den cvičí. Příklad za všechny je např. Cara Delevigne, která byla známá pro svět modelingu i předtím než byla ve VS. Byla také na obalu Vogue a také na mnoho přehlídkách prestižních návrhářů (LV, Dior aj…). Andílci jsou ve světě modelingu prostě elita a snad každá modelka by si přála být jedním z nich.
Soutěž, o které tu píšeš.. Asi máš na mysli Elite Model Look. Castingy probíhájí na jaře. Tyto castingy můžeš zkusit i ty. Podmínky jsou jenom ty, že ti musí být více jak 13 a musíš být nejméně 170 cm vysoká. Vítězka Českého Elitu pak postupuje do Světové soutěžě Elite Model Look. Tato soutěž nastartovala kariéru např. Kate Moss. V ČR mezi ty prestižnější soutěže patří ještě Czech Slovak Topmodel (nebo jak se to píše).
Když si zadáš do googlu, najde ti to spoustu blogů a jiných stránek o těchto věcech. Stačí jen hledat. Snad jsem ti alespon nějak pomohla.

marci1

Victoria Secret si sama modelky vybírá, podle popularity.