Ing.internet

Jak se holíte?

abyste se nepořezali a neměli pupínky.

Nejlepší odpověď
annas

Modrá lišta – několik stránek o holení.

Další odpovědi
Alesh

  1. můžeš se holit elektrikou
  2. kvalitní holicí strojek (osobně mám Gillette už řadu let a co se pořezání týče, tak mám klid, předtím jsem měl obyčejnou Astru, což o to, byla levná i ostrá, ale pořezat se žádný problém)
  3. pupínky se dělají, z různých důvodů. Mně se dělali hlavně ze začátku, když ta kůže nebyla ještě zvyklá na holení. Taky je dobré mít kvalitnější gel/pěnu na holení a hlavně desinfikovat vodou po holení.

jendahun

Neholím se,mám plnovous,jenom zaholuji krk.Klasickou žiletkou ve strojku.Potom použiji kolínskou a kvalitní hydratační antibakteriální krém.Když není,použiji i indulonu antibakteriální na ruce.