Jak se ho zeptat nebo nezeptat? Co dělá když se neozývá?

scházim se s nim dva roky..posl.dobou i o víkendech..najednou ale přestal a ozve se vždycky jen jednou za týden.i když mu píšu tak se neozve.mám se neustále štourat v tom co dělá proč se neozve nebo tomu nechat volný pruběh??a netlačit??
Doplňuji:
no jo jenže těžko říct jesli spolu chodíme o tom se nahlas nebavíme..ja vím je to divny on je takový pomalý-si myslím..dávám mu čas na všechno..právě že se rozjel až ted poslední pul roku..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Holka, zda se mi, ze se o tebe prestal zajimat. Tobe to tak nepripada??

Další odpovědi:

Bronzový

Po dvou letech vztahu-nevztahu, abych se ho zeptala rovnou. Mě by to teda nestačilo, že bysme se viděli jen jednou do týdne a na sms by ani neodpověděl. Nejspíš má jiný zájem než vás....
Tak to je i těžko radit, když ani nevíte, jestli spolu chodíte. Já osobně bych měla jasno.

Pokročilý

myslíte si,že jste v té situaci,že jste povinna někoho sledovat a stíhovat v tom,co dělá a proč nejezdí.domnívám se,že to nevipadá na to,že by měl o tento vztah nějak valný zájem,pokud to berete ,jen jako okořenění,je to v pořádku,ale pokud si od toho slibujete více,myslím,že by jste se měla ztotožnit s realitou a pro trvalý vztah si najít někoho,kdo o toto bude skutečně stát a bude vás milovat.Mějte se hezky a hlavu vzhůru - pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Myslím že by bylo dobré si otevřeně promluvit. Zeptala bych se ho co se stalo ale moc bych na něho netlačila. Třeba vám pak sám řekne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.