baryyk500

jak se ho zbavit?

mám problém nemuzu se zbavit jednoho člověka který mě obtěžuje máte někdo nakou zkušenost s tímto problémem?

Nejlepší odpověď
badisko

Prestan si ho vsimat …po case ho to prestane bavit… tedy pokud jde o internet ..jinak doporucim podat trestni oznameni …

Další odpovědi
anonym

Málo informací, pokud tě pronásleduje obrať se na ČR.
Doplňuji:
Pokud je to mailem, zablokuj mailovou adresu v nastavení pošty.

anonym

To není tak jednoduché. Jinak se budu zbavovat spolužáka, jinak zamilovaného, který se mi nelíbí a úplně jinak někoho, kdo mne obtěžuje.
Ve všech případech ale nejdříve doporučuji začít tím, že otevřeně přiznáš, že zájem dotyčného tě netěší. Bude-li zapotřebí důrazněji nechápajícího přimět, aby to respektoval, tak následují další možnosti od „domluvy“ od kamarádů, sehrání scénky na téma „máme se rádi s jiným kluikem“ ,až po nahlášení dotyčného z důvodu obtěžování na policii.

KatkatkaW

většina sociálních sítí má možnost blokování, záleží přes co konkrétně obtěužje

marci1

Záleží na tom v jakém slova smyslu Tě obtěžuje. Pokud je to vážnější, vzhledem k tomu, že Ti není ještě 15 let, svěř se rodičům. Pokud je to na netu, ignoruj jej.

zjentek

česílko, no jen aby se k ní ČR nepostavila zády :o