Weroniq

jak se efektivně zbavovat prachu usazujícím se na elektronice?

suchý hadřík? navlhčený hadřík? nějaký speciální prostředek nebo ubrousky? jeden den se to utře a druhý už na televizi, monitoru, tiskárně a dalším je nová vrstva prachu :/

Nejlepší odpověď
fcoop

Před 3 dny jsem si koupil vlhčené ubrousky – čistící a antistatické – „LOGO“.Stály 85 kč,je jich 50.
Vše,co jsem s nimi v záchvatu nadšení utřel,monitory počínaje,brýlemi a zrcadlem konče,je stále bez prachu.Přesněji – nedá se to srovnat s minulem.

Další odpovědi
Michal Kole

Myslíte na destičce plošného spoje nebo plastové kryty ?

Na destičce plošného spoje ANTISTATICKÝM SUCHÝM štětcem a na na plastovým krytu vlhkým (nesmí z něj téct voda) hadříkem.