Viki.D

Jak se efektivně naučit polsky?

Nemáte nějaký typ jak se naučit polsky ? Na youtube jsem hledala nějaké „lekce“ ale nic jsem nenašla . Neznáte třeba nějaké stránky,učebni­ce,videa nebo jiné způsoby ? Děkuji za každou odpověď :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejefektivněji se naučíš s rodilým polákem či polkou, který umí česky. Jak píše drap, je to jeden ze způsobů jak se polštinu naučit. Pokud máš základy, zdokonalit se ve výslovnosti můžeš na : http://www.kur­z.euroregion-nysa.eu/index.php

Můžeš se také učit online přes Skype, tedy s člověkem, který umí polštinu.

Další odpovědi
Drap

Sehnat si na nějaký čas pobyt v Polsku.

lexx

namluvit si tamního fešáka…

Šidlo

nuž, to je dobrá otázka.....na Duolingo ešte nie je hotový kurz.....skúste Memrise, tam sú lekcie zadarmo…alebo proste pogoglite