MrnousakCZE

Jak se ve světě vzala energie?

Ano, energie nemůže být zničena ani vytvořena podle nejnovějších fyzikálních zákonů, ale kde se vzala energie, když nemůže být vytvořena, ale pouze přeměňována?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Byla tu od začátku času. Pokud někdy přijdeš na to, „kde se vzal“ vesmír, dostaneš nobelovku. Na Odpovědích ale asi žádní geniální astrofyzici nejsou, takže ti těžko někdo přesně odpoví.

Další odpovědi
mosoj

Podle jedné z teorií vzniku vesmíru se uvolnila v okamžiku velkého třesku a to hned v první miliontině vteřiny.

df

To je tajemstvi. Psst!

eleonnore

Až to zjistíš, vyřešíš kámen úrazu mezi vědou a vírou :)

Drap

Při vzniku světa.