Avatar uživatele
kapka

Jak se dozvím, že mi někdo píše do diskuse?

Já když někomu píšu do diskuse, tak mu někdy, když mám pocit, že by se o tom jinak těžko dozvěděl, pošlu pro jistotu odkaz na tu diskusi přes profil. Děláte to také?
Doplňuji:
Taky se někdy podívám po nějaké době zpět na diskuse, ale taky tam právě někdy najdu i několik dní starou reakci na můj příspěvek. Nemám tolik času to tady pořád prohledávat. Vždycky si říkám, že by mělo chodit automaticky upozornění na mail tomu, koho se reakce týká.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kapka

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, Kerberus, anonym, arygnoc, www před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Aj ano, ďakujem za avízo… Dá sa použiť aj emailový variant.
Ale v každom prípade ja -zvedavá- si v profile otvorím „moje diskusie“ a pozriem sa. Tak isto aj v iných otázkach čítam všetko…
Bez zvedavosti sa nikam nedostaneme…
Doplňuji:
Ta automatika by bola zaujímavá, človek by v pokoji doma čakal a diskutoval 🙂, aj keby vonku pršalo a nechcelo sa mu ísť von.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja bych navrhovala Adminum , aby pro me ( a asi nejen pro me ) 🙂 dali diskuze do nejake svetlejsi barvicky … nesleduji to take … nevsimnu si. Ale nevim co na to ostatni , aby to nekoho zase nerusilo. To by byla teprve poradna diskuze. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ono by neškodilo mít v tom šedém okýnku uživatele nějaké dva puntíky – nová odpověď na otázku, nová reakce v diskusi, případně i odkaz na poslední reakci, nebo člověk by si to potom už i dohledal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Trochu vážnejšie.
Zehličková šnúra je zložena zo zväzku kovových laniek elektrických vodičov. Tieto lanká sú skrútené zasa do jedného zväzku. Teda ide o dvojité skrútenie jedným smerom. Tu sa prejaví tzv. pamäťový efekt materiálu, ktorý sa snaží zachovať svoj pôvodný tvar. Preto ak po skončení žehlenia zmotáte šnúru (nie v pôvodnom smerovaní skrútenia), tá pamäť sa snaží prekonať vami daný tvar.
Podľa dlhoročnej skúsenosti:
ak zmotám šnúru v smere skrútenia (tj.dodržím napr.krútenie vpravo) nie na tesno, tá aj po častom a dlhom používaní zachováva svoj pôvodný tvar.
PS.
Pri zmotávaní na voľno ju skrúcam v prstoch.

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ospravedlňujem sa, zle som vložila, pomýlila som si správnu otázku Coriolisiho sila…

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

To neva, pro mě za mě, na šňůru od žehličky se může stočit každá diskuse. 😁

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

asi tak…

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek