fortin

Jak se dozvím zda jsem Windows 7 koupil také?

Windows 7 jsou nejúspěšnějším systémem, píšou v novinách, koupilo si jej už 60 miliónů lidí, ale nenapsali tam kolik lidí si to nekoupilo. Teď nevím zda počítali i mě nebo ne.

Nejlepší odpověď
annas

Protože sčítání lidí a vybavení jejich domácností se u nás dělá za několik let (nevím, jak ve světě), domnívám se, že se nedá přesně zjistit, kolik je majitelů počítačů. Někdo kupuje třeba použitý či vyřazený počítač atd. Je snazší vycházet z toho, kolik se v obchodě prodalo Windows 7. Zda Vás do počtu uživatelů započítali? Těžko říct. Záleží na tom, ke kterému datu se statistika dělala.
Vždyť statistika je přesný součet nepřesných čísel.

Další odpovědi
panenka

pokud sis ho fortine koupil před měsícem,14 dni tak si myslím že ano.záleží spíše na tom kdy tento průzkum udělali od kdy do kdy