Jak se dožadují násilného vstupu armáda,hasiči,zdra­votníci?

Když se dožaduje násilného vstupu Policie tak před dveřma zařve: „Policie České republiky, otevřete a vyjděte s rukama nad hlavou“

Co zařvou, hasiči, zdravotníci, armáda?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Hasiči a zdravotníci si při násilném vstupu přizvou PČR, v případě neodkladnosti vniknou do bytu nebo jiného prostoru bez přítomnosti PČR.
Armáda nic neříká, použije tank a přes ten stejně není nic slyšet.