band of brot

Jak se dostávají řidiči MHD na ranní směnu?

Ranní špička v MHD začíná tak ve 4 hodiny. Tzn. že řidiči autobusů, metra, tramvají, trolejbusů musí vstávat třeba ve tři ráno. Jak se dostávají do práce tak brzy? Autem? Co když ho nemají? MHD se tam nedostanou, když oni sami jsou řidiči. Jedině noční, ale ta nejezdí často a jen ve velkých městech.

Nejlepší odpověď
odik

To je stejné jako se ptát: Co dělají lidi, kteří pracují na místě, kam v tu dobu nejezdí autobusy, vlaky a auto nemají … no buď si to zařídí jinak (jedou na kole, jdou pěšky, domluví si jinou pracovní dobu) nebo tam prostě nepracují …

Další odpovědi
Awe

Znám pár autobusáků, a ti si svůj autobus parkujou kus od baráku

štamgast

A copak řidiči MHD neumí chodit pěšky?

anonym

No nějak se tam dostat musejí,někteří co to mají blízko, jdou pěšky,jinak musejí ject svým autem,když před tím nemají žádnej jinej spoj a možnost se tam jak dostat.

lexx

to jsou teda starosti…pěšky, autem, na kole, na mopedu…uvědom si že MHD pracuje na 3 směny no tak je dopraví kolegové z noční…pochopeno ?

zorro

Svozovým autobusem.

arygnoc

pre zamestnancov mhd jazdia služobné linky, ktoré zvyknú nadväzovať na nočné spoje alebo zamestnancov „zbierajú“(ráno) či „rozvážajú“ (v noci). tieto služobné linky jazdia zvyčajne z centrálneho miesta, odkiaľ jazdia nočné spoje, do rôznych garáží – ak ich je v meste viac.
situácia je ale mesto od mesta rôzna.

zjedodušene – vodiči mhd majú linky iba pre seba, služobné linky.

😉