misulka99

Jak se dostat zpět na mou původní světlou barvu ?

Dobrý den, nedávno sem se obarvila na kaštanovou hnědou má původní barva byla špinavý blond se světlými melíry(blond), ale s nynější barvou nejsem spokojena. Co mám udělat abych se dostala alespoň trochu na tu mou světlou a mohla tam dát zpět melír ? Děkuji :)

Odpovědi
gecco

Za pár měsíců či let tady budeš – s takovýmto přístupem, klást otázku – ´jak to udělat, abych měla zdravé vlasy – a ne přesušené a roztřepené´…
😁
Zajdi si za kadeřnicí – nebo se domníváš, že tady někdo zná kvalitu tvých vlasů???

anonym

Dnešní barvy vlasy spíš zregenerují, než zničí, takže toho bych se nebála, pokud teda nechceš zesvětlovat, jakože asi ano, ale to nedělej. Zesvětlení by ti vlasy poničilo hodně, zvlášť z tak šílené barvy, jako je kaštan, pokus o zesvětlení by dopadl v lepším případě oranžově a kvalita vlasů by se mnohonásobně snížila, jinými slovy, měla bys je spálené, na omak jakoby vata. Takže to bych nedělala. Radikální řez by byl asi to nejlepší. Takže šmik, šmik, zkrátit, prostříhat, střih si zvol podle kvality vlasů. Ne vždy to dopadne jako ta fešanda na obrázku, jestli máš vlásky řidké, chce to velmi jednoduchý střih, ty hustější si můžeš dovolit i prostříhat a pořád jich bude dost. Krom toho, melírování odzvonilo, už se to děá jinak.
Doplňuji:
misulka99 – NEMÁŠ ZAČ!